CYBERPOWER UT2200EIG 2200VA/1320WATTS 6 插座 UPS
VA 2200 Watts 1320 Output Voltage ( Vac ) 230 ± 10 % Runtime at 90W ( min ) 70 Outlets IEC C13 x 6
Energy Saving Technology
Automatic Voltage Regulation (AVR)
Generator Compatible
LED Status Indicator
數量 組合數量
products.quantity_limit99999
該數量不適用,請填入有效的數量。
售完
商品存貨不足,未能加入購物車
您所填寫的商品數量超過庫存
{{'products.quick_cart.out_of_number_hint'| translate}}
{{'product.preorder_limit.hint'| translate}}
每筆訂單限購 -1 件
{{'products.quick_cart.quantity_of_stock_hint'| translate : {message: quantityOfStock} }}
若想購買,請聯絡我們。
商品描述
了解更多
送貨及付款方式
顧客評價
General
Phase
Single Phase
Form Factor
Tower
UPS Topology
Line-interactive
Energy Saving Technology
GreenPower UPS™ Bypass Technology
Input
Generator Compatibility
Yes
Nominal Input Voltage ( Vac )
230 ± 10%
Input Voltage Range ( Vac )
167 ~ 295
Input Frequency ( Hz )
50
Input Frequency Detection
Auto-sensing
Rated Input Current ( A )
10
Input Connector Type
UK
Power Cord Length (ft.)
5
Power Cord Length (m.)
1.5
Output
Capacity (VA)
Capacity (Watts)
On Battery Waveform
Simulated Sine Wave
On Battery Voltage(s) ( Vac )
On Battery Frequency ( Hz )
50 ± 1%
60 ± 1%
Single Boost, Single Buck
Overload Protection
Internal Current Limiting, Circuit Breaker
Outlet(s) - Total
6
Outlet Type
IEC C13 6
Outlet(s) - Battery & Surge Protected
6
Typical Transfer Time ( ms )
4
USB Charging Port(s)
USB-A 1
USB-C 1
USB Charging Total Output
5 V/ 2.1 A
Battery
Runtime at 60W ( min )
95
Runtime at 90W ( min )
70
Runtime at 200W ( min )